Seznam přihlášených závodníků
Pořadové číslo |
Jméno psovoda | Jméno psa |
1. | Nemravová Petra |
Okim u Alfréda |
2. |
Kadeřábková Luďka | Cita z Valského údolí |
3. |
Strach Jan | Fellow Zdekra |
4. |
Kubaníková Alice | Basko ze Svobodného dvora |
5. |
Valjentová Martina | Easy z Kuřimského háje |
6. |
Valla Rudolf | Ax z Kuřimského háje |
7. |
Ing. Novotný Jiří | Ox z Jirkova dvora |
8. |
Kubeš Jiří | Sax Favory Cross |
9. |
Radovesnická Hana | Fany Ben-Ju |
10. |
Kocourková Marie | Heč Mariko |
11. |
Šonský Roman | Artur Nokafi |
12. |
Černochová Simona | Woltair Gája-Nova |
13. |
Pavelka Libor | Adis Anilorak |
14. |
Tichá Mirka | Sorbona Favory Cross |
15. |
Skořepa Libor | Ajka z Rexovy Ohrady |
16. |
Ventura Petr | Faust z Kuřimského háje |
17. |
Jozová Jitka | Orin Leryka |
18. |
Sloupová Naďa | Caro Dacherii |
19. |
Jirout Oto | Eirin Anrebri |
20. |
Matoušek Martin | Furia Drapa |
21. |
Volek Zdeněk | Abba All Profesore |
22. |
Hulíková Hana | Clarra Aykmar |
23. |
Bočan Pavel | Hill z Holýkova |
24. |
Pufrová Milena | Jaro Ja-He |
25. |
Glisník Vít | Scoot Favory Cross |
26. |
Beranová Eva | Alexia Laperys |
27. |
Kavková Iva | Cookie Vikar |
28. |
Jarmila Maria Pallot | Dandy z Milberku |
29. |
Verebes Joszef | Jaro v.d. Eselsburg |
30. |
Plášil Václav | Quella ze Stříbrného kamene |
31. |
Hořejší Jana | Paris v.d. Mohnwiese |
32. |
Kala Oldřich | Elvis Hartis Bohemia |
33. |
Kostera Libor | Baxter Vikar |
34. |
Soukop Pavel | Whisky Anrebri |
35. |
Klomínský Břetislav st. | Era Vom Bonauer Wald |
36. |
Klomínský Břetislav ml. | Jennifer Moravia Artex |
37. |
Balej Vilém | Jago Jipo - me |
38. |
Šilhavý Luděk | Draco Mani Bohemia |
39. |
Král Zdeněk | Dene vom Ecke |
40. |
Ing. Jiskrová Daniela | Chirro Majorův háj |
41. |
Skokan Zdeněk | Falk Zde-Sko |
42. |
Kupka Radomír | Cox Vikar |
43. |
Šustrová Hana | Chilli z Nového draka |
44. |
Gorecki Zbigniew | Yucci Vikar |
45. |
Hejný František | Jagga Ja-He |
46. |
Mochán Jiří | Berro z Lomeckého Polesí |
47. |
Brázdová Anna | Hero z Holýkova |
48. |
Kraus Lukáš | Bady Anilorak |
49. | Kolář Pavel | Arwen ze Stříbrného kamene |
50 |
Pohlová Petra | Imo Anrebri |
51. | Slivoň Jan | Baghíra Krokodýlí farma |
52. | Pekárek Jindřich | Larry ze Stříbrného kamene |
53. | Mojžíš Radek | Elfi Zde-Sko |
54. | Stodůlka Lubomír | Irmo z Kuřimského háje |
55. | Angelovová-Machová Renata | Tobiáš Anrebri |
56. | Skřenek Martin | Jerry z Daskonu |
57. | Veselka Petr | Agáta Vepeden |
58. | Veselka Michal | Furie Vepeden |
59. | Uřičař Martin | Carmeu Frou Fighter |